O MNIE

Nazywam się Emilia Lis. Jestem przedsiębiorcą, instruktorem fitness i tańca, mamą oraz żoną. Emilia Lis

Po zakończeniu kariery tanecznej odnalazłam się w branży fitness, w której działam już 15 lat, a od 2006 roku tworzę markę Estilo Dance Studio. Przez 7 lat prowadziłam pod tą nazwą swoją szkołę tańca w Szczecinie, a obecnie działam na rynku warszawskim. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem absolwentką studiów mgr: Komunikacja w biznesie międzynarodowym, oraz studiów podyplomowych: Psychologia biznesu dla menedżerów.
Wierzę, że moje wieloletnie doświadczenie w zawodzie instruktora i prowadzeniu swojego biznesu, w połączeniu z wykształceniem i ciągłym poszerzaniem swojej wiedzy pomoże wielu osobom z branży i nie tylko.

PISZĘ O …

  • Sprawach, które pomogą przedsiębiorcom w funkcjonowaniu ich biznesu, oraz pozwolą uniknąć wielu problemów w każdej branży.
  • Poruszam kwestie z branży fitness, które pomogą instruktorom, managerom, właścicielom i klientom klubów.
  • Polecam to, co sprawdzone i warte uwagi.
  • Zwracam uwagę na ważne tematy z otaczającego nas świata
  • Pokazuję świat „po godzinach”, który jest ciekawy i intrygujący, pełen uśmiechu, ale i łez.

Prywatnie:  Jestem szczęśliwą żoną, mamą 3-letniej Laury. Staram się utrzymywać równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym, bo uważam, że zatracenie się wyłącznie w jednej roli przynosi więcej szkody niż pożytku. Taki jest też ten blog. Porusza ważne kwestie biznesowe, zawodowe, ale i pozwala spojrzeć na otaczający nas świat trochę z boku.

Reklamy