O MNIE

Nazywam się Emilia Lis. Jestem przedsiębiorcą, instruktorką fitness i tańca, autorką tego bloga. Emilia Lis

Po zakończeniu kariery tanecznej odnalazłam się w branży fitness, w której działam już 15 lat. Od 2006 roku tworzę markę Estilo Dance Studio. Przez 7 lat prowadziłam pod tą nazwą swoją szkołę tańca w Szczecinie, a obecnie działam na rynku warszawskim. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem absolwentką studiów mgr: Komunikacja w biznesie międzynarodowym, oraz studiów podyplomowych: Psychologia biznesu dla menedżerów.
Wierzę, że moje wieloletnie doświadczenie w zawodzie instruktora i prowadzeniu swojego biznesu, w połączeniu z wykształceniem i ciągłym poszerzaniem swojej wiedzy pomoże wielu osobom z branży fitness i nie tylko.

PISZĘ O …

  • Sprawach, które pomogą instruktorom, menadżerom, właścicielom i klientom klubów. Poruszam tematy dot. obsługi klienta, relacji, komunikacji, a także kwestii prawnych.
  • Komunikacji instruktora fitness z klientami. To jeden z kluczowych projektów.  W tym celu stworzyłam grupę wyłącznie dla instruktorów, pomagając im w komunikacji z podopiecznymi.
  • Tym, co „po godzinach”, co ciekawe,  intrygujące, pełne uśmiechu, a czasami i łez, by zachęcić do zachowania równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Prywatnie:  Jestem szczęśliwą żoną, mamą 4-letniej Laury. Staram się utrzymywać równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym, bo uważam, że zatracenie się wyłącznie w jednej roli przynosi więcej szkody niż pożytku. Taki jest też ten blog. Porusza ważne kwestie biznesowe, zawodowe, ale czasami pozwala też spojrzeć na otaczający nas świat trochę z boku.

 Zapraszam
Emilia Lis

Reklamy