O MNIE

Nazywam się Emilia Lis. Jestem przedsiębiorcą, instruktorką fitness i tańca, autorką tego bloga.

Po zakończeniu kariery tanecznej odnalazłam się w branży fitness, w której działam już 15 lat. Od 2006 roku tworzę markę Estilo Dance Studio. Przez 7 lat prowadziłam pod tą nazwą swoją szkołę tańca w Szczecinie, a obecnie działam na rynku warszawskim. Ukończyłam wiele szkoleń, kursów i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem absolwentką studiów mgr: Komunikacja w biznesie międzynarodowym, oraz studiów podyplomowych: Psychologia biznesu dla menedżerów.

Wierzę, że moje wieloletnie doświadczenie w zawodzie instruktora i prowadzeniu swojego biznesu, w połączeniu z wykształceniem i ciągłym poszerzaniem swojej wiedzy pomoże wielu osobom z branży fitness i nie tylko.

FITNESS i BIZNES grają  na tym blogu pierwsze skrzypce, ale nuta Lifestyle’u też się pojawia, bo wierzę, że każdemu przyda się chwila wytchnienia i uśmiechu. Nie znajdziesz tu ćwiczeń na płaski brzuch, ani diety cud.

Ja wybieram inną drogę. Jaką?

NIEBANALNĄ Tworzę to miejsce pisząc z perspektywy przedsiębiorcy, instruktora, klienta.

  • ZWRACAM UWAGĘ na kwestie fitnessowo – biznesowe, warte przemyśleń i działania
  • POMAGAM instruktorom fitness w zakresie komunikacji z klientami, by byli coraz lepsi w swoim fachu i by klienci ich cenili i uwielbiali.
    W tym celu stworzyłam grupę wyłącznie dla instruktorów, pomagając im w komunikacji z podopiecznymi. Wkrótce zaproszę także na warsztaty i szkolenia z komunikacji instruktora fitness z klientami.

  • PODPOWIADAM menadżerom oraz właścicielom klubów poruszając tematy dot. obsługi klienta, relacji, komunikacji, a także kwestii formalnych.
  • DZIELĘ SIĘ tym, co wiem na bazie swoich biznesowych doświadczeń, by inni uniknęli biznesowych problemów
  • ZACHĘCAM do dyskusji na tematy ważne, nieraz trudne, ale potrzebne
  • POLECAM to, co sprawdziłam i jest warte pokazania
  • DAJĘ uśmiech, chwilę radości i refleksji, by zachować balans między życiem zawodowym, a tym, co po godzinach…

 Zapraszam
Emilia Lis

Reklamy