Zaznacz stronę

Grzeczna i grzeszna, czyli 10 sposobów na ożywienie związku nie tylko w walentynki.

LIFESTYLE, Pozytywnie | 4 Komentarze

grzeczna-i-grzeszna

Fot. Ewelina Borowska – Beauty Station

Staramy się w walentynki, urodziny, na pierwszej randce. A jak jest później? Ja jestem grzeczna i grzeszna. Tak kiedyś o sobie powiedziałam i nadal się pod tym podpisuję. Grzechu absolutnie nie rozpatruję w kategoriach religijnych. To słowo interpretuję po swojemu i jest niczym przyprawa, która pobudza, różnicuje, a nawet leczy. Moje grzechy nikomu nie robią krzywdy, a wręcz przeciwnie – wnoszą wiele szczęścia w życie moje i innych. Jakie to grzechy?

Dziś ja –  będąca w związku z tym samym mężczyzną od 11 lat, a żoną od lat 4, sprzedam wam swoje sposoby na to, by nie tylko w Walentynki było cudownie. Wiadomo, że jest różnie i obok słodkich chwil są też gorzkie. Pamiętaj jednak, że warto też zadbać o to, by czasami było pikantnie. Zdradzam wam drogie Panie kilka sprawdzonych sposobów na to, by nie było w związku monotonnie, choć Panowie z powodzeniem mogą zastosować te propozycje, no może poza punktem nr 8. Nie będzie tu mowy o zaufaniu, szacunku i wielu innych wartościach, które nie podlegają dyskusji. Chodzi o rzeczy drobniejsze, ale wcale nie mniej ważne.

10 SPOSOBÓW NA UDANY ZWIĄZEK 

  1. Gdy twój ukochany jest w pracy, wyślij mu pikantnego sms-a. Niech trochę mu się zrobi gorąco…
  2. Gdy chcesz żeby w końcu wyniósł śmieci, po prostu poproś go o to, dając całusa. Gderając niczego pozytywnego nie uzyskasz, a tylko spocisz się od nerwów.
  3. Jadąc windą rzuć się nieoczekiwanie na niego i całuj namiętnie aż dojedziesz na swoje piętro.
  4. Zorganizuj minutę przytulania, godzinę masażu, noc namiętności.
  5. Nawet jeśli gotowanie nie jest twoją silną stroną, przygotuj co jakiś czas kulinarne cudo dla swojego partnera lub męża. Jeśli nie jesteś diwą kulinarną, to nawet jajecznica na “dzień dobry” podana do łóżka sprawi, że nie opędzisz się od całusów.
  6.  Powiedz mu, że jest przystojny i świetnie dziś wygląda, chyba, że właśnie wrócił z wieczoru kawalerskiego kolegi i nie dociera do niego co mówisz. Wówczas daruj sobie i poczekaj do jutra, lub nawet pojutrza.
  7. Podrap go po głowie, pomuskaj po karku. Tak po prostu, żeby było miło.
  8. Gdy masz huśtawkę nastrojów przed miesiączką i generalnie szlag cię trafia, to lepiej zakomunikuj to wcześniej swojemu mężczyźnie: “Kochanie, jestem przed okresem, wszystko mnie denerwuje, będę nieznośna i przyjmij to proszę na klatę. To nie moje wina, tylko moich hormonów … i tak cię kocham:)
  9. Zdobądź się przynajmniej na 1 dzień w miesiącu bez zrzędzenia, marudzenia, gderania, (zwał jak zwał). Wiem, że może być ciężko gdy widzisz porozrzucane ciuchy, brudne naczynia zostawione na stole, podniesioną deskę w toalecie itp. Jednak dla nas – kobiet to 1 dzień bez gadania, a dla naszego wybranka to jak wieczność:)
  10. Wygoń go czasem na piwo z kolegami lub siłownię. Masz wtedy czas dla siebie i wykorzystaj go. Nie dajmy się zwariować. Trzeba czasami od siebie odpocząć, a i realizacja swoich pasji i przyjemności wpłynie pozytywnie na wspólne chwile.

 Bądź po prostu, czasem grzeczna, czasem grzeszna.

Prawda, że proste? Proste rozwiązania są często najlepsze. A jednak zastanów się, kiedy ostatnio zastosowałaś choć 3 z powyższych punktów. Jeśli dawno, to zrób pierwszy krok i do dzieła ! Gwarantuję zaskoczenie twojej połówki i dużo przyjemności. Jeśli natomiast to wszystko dla ciebie chleb powszedni, to podziel się swoimi sposobami na szczyptę pikanterii, a skorzystamy. Prawda dziewczyny? Ja na pewno.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Kto zasługuje na koronę? O “najlepszych” w branży fitness

Kto jest najlepszy? Który instruktor, menedżer, trener personalny? Jaki sprzęt do ćwiczeń, jakie zajęcia i w końcu który klub fitness zasługuje na koronę? Wielu mówi o sobie w superlatywach, a Ty? Nawet jeśli myślisz, że Tobie to nie grozi, to dobrze będzie, jeżeli...

Jak dziękować? 5 niebanalnych prezentów dla klientów klubu fitness.

Nie musisz dziękować swoim klientom za to, że wybrali właśnie twój klub. Nie musisz doceniać ich wytrwałości. Nie musisz też być wdzięczny za ich lojalność ani dawać prezentów w podziękowaniu. W ogóle nic nie musisz. Jeśli jednak myślisz poważnie o swoim biznesie, to...

Mówić czy nie? O szczerości instruktorów cz.2

Czy instruktor fitness powinien mówić klientom klubu o swoich troskach? A może niech lepiej siedzi cicho zawsze i wszędzie? W części I dowiedziałeś się, co na ten temat sądzą instruktorzy oraz klienci klubów. Dziś podpowiem Ci, kiedy lepiej być szczerym, a kiedy...

Newsletter

Czy chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter, a nie przegapisz najnowszych wpisów.

Dodatkowo dostaniesz w prezencie Fitnessowe Must Know, czyli listę 6 rzeczy, które pomogą uniknąć fitnessowo-biznesowych problemów.

Zgoda